Jeśli jesteś na rynku prostej suszarki do włosów, możesz zastanawiać się, co sprawia, że jedna jest lepsza od drugiej. Dobra wiadomość jest taka, że jest wiele rodzajów do wyboru i na pewno znajdziesz taką, która będzie idealnie pasować do Twoich potrzeb. Oto niektóre z rzeczy, które należy szukać przy zakupie prostej suszarki do włosów. Typ załączników jest ważnym czynnikiem do zapamiętania, ale pamiętaj, aby wziąć pod uwagę swój budżet, jak również.

Istnieje wiele funkcji, aby szukać w prostej suszarki do włosów, w tym regulowane ustawienia ciepła i prędkości. Modele wysokiej klasy będą zazwyczaj miały więcej ustawień ciepła i prędkości, podczas gdy tańsze modele mogą mieć tylko kilka. Zwróć uwagę na takie funkcje, jak przycisk cool shot, który uszczelnia łuskę włosa, dzięki czemu włosy stają się gładsze i bardziej jedwabiste. Niektóre suszarki są również wyposażone w pętlę do zawieszania, więc można je powiesić, gdy nie są używane.

Innym czynnikiem do rozważenia jest rodzaj włosów, które masz. Jeśli masz cienkie włosy, wysoka temperatura może spowodować uszkodzenie. Jeśli masz grube włosy, wysoka moc jest ważna, ponieważ będzie szybko poruszać powietrze przez nie. Skróci to czas suszenia, ale należy używać niższych prędkości, aby zapobiec opadaniu loków. Upewnij się, że pozostawiasz co najmniej 15 cm między suszarką a skórą głowy. Warto dopłacić.

Suszarka do włosów prostych sprawi, że Twoje włosy będą proste i lśniące, a jednocześnie zmniejszy się ich puszenie i statyczność. Najlepsze suszarki są zaprojektowane tak, aby suszyć włosy na dwa sposoby i te będą dla Ciebie najlepsze. Podczas gdy niektóre suszarki są drogie, inne są przystępne i oferują dużą wartość. InfinitiPro firmy Conair to świetna opcja budżetowa. Podczas gdy możesz nie być w stanie uzyskać najdroższego modelu, oferuje on regulowane ciepło i ustawienie niskiej temperatury, które będzie działać skutecznie dla loków.

Innym ważnym czynnikiem do rozważenia jest typ suszarki do włosów, który chcesz. Dyson Supersonic ma najwięcej funkcji i został zatwierdzony przez wielu stylistów włosów gwiazd, takich jak Jen Atkin. Chociaż jest to możliwe, aby znaleźć wielki suszarka do włosów dla budżetu, ważne jest również, aby pamiętać, że droższe te zazwyczaj mają lepsze gwarancje i będzie trwać dłużej niż tanie te. Znajdź wysokiej jakości suszarkę, która pasuje do Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz uniknąć uszkodzenia włosów przez ciepło, powinieneś zainwestować w suszarkę do włosów z odwróconym powietrzem. To urządzenie może zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez stylizację termiczną, wyciągając wodę z włosów. Wytwarza również cząsteczki jonowe, które pomagają rozpuścić wodę we włosach i uwięzić wilgoć. Może to również pomóc w prostowaniu włosów. Jednak te urządzenia będą kosztować Cię wyższą cenę niż przeciętne suszarki do włosów, więc powinieneś dokładnie przemyśleć, czy są warte tych pieniędzy.

Podobne tematy