Artykuł zrealizowany przy wsparciu serwisu thermomixowa-rozkosz.pl

Istnieje wiele różnych rodzajów suszarek dostępnych dzisiaj, a wszystkie one oferują różne korzyści. Dzisiejsze pralki i suszarki są na ogół energooszczędne, a wiele z nich posiada specjalne funkcje, takie jak łączność Wi-Fi i suszenie parowe. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć małą czy dużą suszarkę, pamiętaj, aby podczas zakupów uwzględnić wielkość ładunku i swój budżet. Wymieniliśmy trzy najlepsze opcje poniżej, i można je porównać, aby określić, który jest najlepszy dla Ciebie.

Ceny suszarek wahają się od 500 dolarów do ponad 1000 dolarów. Podczas gdy większość z nich znajduje się w przedziale od 800 do 1200 dolarów, można znaleźć suszarki o niższych cenach w każdym punkcie cenowym. Poświęć czas, aby dowiedzieć się, które funkcje naprawdę trzeba i które można żyć bez. Możesz nawet skorzystać z głównych rabatów wakacyjnych, aby zaoszczędzić pieniądze na suszarce, którą chcesz. Jeśli nie potrzebujesz wszystkich funkcji suszarki, spróbuj skontaktować się z lokalnym sklepem i poproś o ich rekomendacje.

Suszarka iFashion firmy LG to doskonały wybór z wielu powodów. Posiada dodatkowy przycisk zasilania, który pomaga wirować ubrania szybciej. To pomaga zminimalizować wilgotne kieszenie. Kolejnym plusem jest jej łatwy w użyciu panel sterowania, a także posiada inteligentne możliwości, które pozwalają na sterowanie nią za pomocą telefonu. Występuje również w stylowym kolorze białym lub metalicznym łupkowym. Jednak jej cena jest na wyższym końcu, więc najpierw rozważ inne opcje.

Suszarka elektryczna Samsung DVE45R6100 jest związana z piątym miejscem w rankingu najlepszych suszarek z 2022 roku. Jest to jeden z dwóch modeli Samsunga, które znalazły się na liście. Oferuje technologię Steam Sanitize+, która według zapewnień zabija 99,9% zarazków i pyłków. Jego funkcja Multi-Steam wykorzystuje parę do redukcji zmarszczek i zmniejszenia statyczności. Suszarka elektryczna Smart DLEX7800 firmy LG to jeden z najlepszych wyborów wśród inteligentnych suszarek do ubrań. Dzięki sterowaniu pokładowemu i Samsung SmartThings, suszarka elektryczna DLEX7800 jest łatwa w użyciu. Posiada kilka funkcji, takich jak obsługa Wi-Fi, czujnik wilgotności i odwracalne drzwi. Suszarka elektryczna DLEX7800 posiada również technologię EasyLoad, która pozwala ściągnąć drzwi jak w piekarniku.

Suszarka LG to fantastyczny model na każdą kieszeń. Jej technologia Sensor-Dry oznacza, że wydłuża czas suszenia w razie potrzeby, a 30-calowa głębokość sprawia, że jest to opcja oszczędzająca miejsce. Możesz nawet sterować nią za pomocą swojego telefonu! Co jest lepsze od suszarki LG? Ważąc zalety i wady każdej z nich, łatwo jest znaleźć najlepszą suszarkę dla Twojego domu.

Jeśli Twój budżet nie pozwala Ci na wydanie dużej ilości pieniędzy, polecamy LG DLEX3570W. Ten model ma doskonałą wydajność suszenia i wiele przydatnych funkcji, takich jak cicha praca i brak hałasu podczas pracy. Wykorzystuje również parę do suszenia ubrań, więc nie potrzebujesz rury wodnej. Maytag MEDC465HW natomiast występuje tylko w kolorze białym. Chociaż ten model to głównie biały wybór, posiada on czujnik wilgoci i monitorowanie temperatury.

Podobne tematy